Будівництво інженерних мереж

Монтаж водопроводу, газопроводу, каналізації у Львові

Водопровід

Водопровід1

Якщо в проекті виконання робіт немає спеціальних вказівок про черговість робіт з укладання трубопроводів Львів, ми проводимо монтаж у такій послідовності: влаштовуємо днища колодязів і камер до опускання в траншею труб і їх монтажу; укладаємо труби; монтуємо фасонні частини в місцях установки колодязів і камер; закладаємо стикові з’єднання; зводимо стіни колодязів і камер. Труби, які з’єднуються на розтрубах, укладаємо знизу вгору розтрубами вперед по ходу укладання. До початку монтажу трубопроводів влаштовуємо на початку ділянки кінцевий упор, який використовується як при монтажі, так і при випробуванні трубопровода. Перед укладанням труб у траншею, відмітки основи перевіряють нівелюванням. Практика показала, що найбільш оптимальним на сьогоднішній день при будівництві зовнішніх водопроводів є використання труб ПНД (поліетилен низького тиску) марки поліетилену PE 100 як для питної, так і для технічної води. Ці труби не ржавіють, мають робочий тиск до 16 атмосфери, досить міцні, легко гнуться, відмінно переносять цикли замерзання. Хоча, ми працюємо і зі сталевими трубами, виконуємо ізоляційні роботи, монтуємо будь-яку запірну, регулюючу арматуру, пожежні гідранти тощо.

Газопровід

 

Газопровід1

 

Монтаж газопроводу Львів виконуємо в такій послідовності: розробляємо траншеї і котловани, влаштовуючи, якщо потрібно, водовідлив; підчищаємо дно і стінки траншей і котлованів; риємо приямки в місцях зварювання труб та ізоляції стиків; влаштовуємо природну або штучну підставу під трубопровід; виконуємо днища колодязів та камер; опускаємо труби в траншею, укладаючи їх на підставу; зварюємо труби, виробляючи монтаж фасонних частин і установку арматури; підбиваємо і присипаємо трубопроводи грунтом (крім стиків); зводимо стінки і перекриття колодязів і камер; продуваємо трубопровід роздухом; випробовуємо трубопровід попередньо на міцність, перевіряючи якість зварних швів і фланцевих з’єднань; ізолюємо стики; засипаємо трубопровід; остаточно випробовуємо трубопровід після завершення будівельно-монтажних робіт.

Каналізація

Каналізація2

Наша компанія ТОВ “Інтехмонтаж” прокладає каналізаційні мережі переважно самопливні (безнапірні).

Каналізаційні трубопроводи зазвичай укладають в землю окремо від інших підземних комунікацій.

Для самопливних мереж каналізації ми використовуємо безнапірні залізобетонні, бетонні, керамічні, азбестоцементні труби; для напірних мереж застосовують напірні залізобетонні, азбестоцементні, чавунні і пластмасові труби. У деяких випадках при обгрунтуванні проектного рішення безнапірні мережі каналізації можуть бути виконані з чавунних труб, а напірні зі сталевих.

При укладанні мереж каналізації на максимальну глибину враховуємо матеріал труб, грунтові умови, метод виробництва робіт і техніко-економічні показники. Компанія ТОВ “Інтехмонтаж”  здійснює монтажні роботи систем каналізації у Львові та водовідведення Львів для промислових об’єктів і  житлових будівель.

Також ми виконуємо монтаж, пусконалагоджувальні роботи очисних споруд, жиро уловлювачів українських та закордонних виробників.

Замовляте монтаж водопроводу, прокладка газопроводу, водовідведення та прокладку каналізації у Львові та області

Бруківка Тернопіль