Горизонтально-направлене буріння (ГНБ)

Найкращий спосіб горизонтального буріння зараз – це метод ГНБ. Однак, в результаті своєї масовості цей метод горизонтального буріння зміг істотно знизити ціни на безтраншейну прокладку, але не зміг охопити всі можливі види робіт.

Горезонтальне буріння

Горезонтальне буріння1

Особливо важливим горизонтальне буріння у Львові та інших великих містах стає при проходженні трубопроводу під спорудами, що представляють собою високу цінність, такими як магістральні траси, автомобільні дороги високої завантаженості, залізні дороги. В даному випадку вимоги до якості ГНБ робіт значно підвищуються і тому необхідно уникнути всіляких небажаних факторів, що виникають при ГНБ бурінні (обвал грунту, вимивання породи і т.п.). Додаткові труднощі можуть бути викликані прокладкою самопливних трубопроводів (каналізації, водопроводу) або газопроводу. Фахівці компанії «Інтехмонтаж» дадуть Вам повну інформацію на всі хвилюючі питання і проведуть ГНБ роботи відповідно до необхідної якості та в встановлені терміни.

Турбота про жителів є чи не найбільш важливим фактором “популярності” прокладки комунікацій. Технологія ГНБ і Горизонтальне буріння застосовується під час прокладки трубопровідних, кабельних трас також за межами міст, чому сприяло стрімкий розвиток комунікаційних технологій з інтенсивним будівництвом нових магістральних нафто-, паливо-і газопроводів. Найчастіше, у безтраншейної прокладки комунікацій на будівництві цих об’єктів просто немає альтернативи, особливо якщо мова йде про збереження ландшафту, будівель або наземних комунікацій. А в разі неоднорідності ґрунту, де потрібна точна його вибірка, альтернатив горизонтального буріння просто не існує.

Горезонтальне буріння2

 

Бруківка Тернопіль