Оренда спецтехніки

Послуги землерийної техніки, оренда екскаватора.

Якщо вам потрібен екскаватор в оренду, то наша компанія готова виконати для вас будь-які необхідні роботи. Наявна в нашому автопарку техніка відрізняється високою функціональністю, що дає можливість надавати послуги оренди екскаватора з гідромолотом та іншим навісним обладнанням, яке істотно розширює сферу використання спеціальних машин.

KOMATSU PW

KOMATSU PW

KOMATSU PW є одним з лідерів на будівельному ринку, так як позитивно зарекомендував себе серед покупців, якими є великі компанії, що займаються будівництвом. Цей колісний екскаватор має максимальні показники прохідності, що дозволяє йому працювати в обмежених умовах і умовах мінімальної прохідності.

KATERPILLER BFT

KATERPILLER BFT

На відміну від традиційних машин спеціального призначення така техніка має цілу низку істотних переваг. так,маленький екскаватор KATERPILLER BFT , оренда якого може знадобитися широкому колу підприємств і навіть приватним особам, характеризується такими важливими плюсами, як: невеликі витрати на експлуатацію,широкий спектр виконуваних робіт (практично такий же, як і у стандартного екскаватора),висока ступінь мобільності, здатність працювати в умовах обмеженого простору.

NEUMEIER 3.0

NEUMEIER 3.0

Міні-екскаватори NEUMEIER 3.0,  відрізняються своєю підвищеною прохідністю і маневреністю, невеликими габаритами і низьким тиском, який вони чинять на опорну поверхню. Ці їх якості дозволяють застосовувати цей вид техніки в трюмах суден, в морських і річкових портах, у високих будівлях і на високих поверхах, в підвалах і інших місцях, які для звичайної техніки недоступні. Перевагою компактної техніки є можливість в короткі терміни зробити невеликого обсягу роботи на об’єктах, розташованих один від одного на чималій відстані. Пояснюється ця можливість транспортування великими вантажними автомобілями подібної техніки, а також тим, що навіть зовсім невеликі будівельні майданчики для них є достатніми.

NEUMEIER 8.5

NEUMEIER 8.5

Це гусиничний екскаватор, який використовують для здійснення землерийних робіт. Там, де потрібно викопати грунт і занурити його в самосвал або відправити в відвал ці екскаватори незамінні, тому їх можна побачити практично на будь-якому будівельному майданчику.

ЕТЦ

ЕТЦ

Екскаватор ЕТЦ призначений для використання в населених пунктах і при польових роботах, коли потрібно часте переміщення машини своїм ходом. екскаватор являє собою самохідну землерийну машину. Попереду машини встановлений бульдозерний відвал для закопування траншеї і розрівнювання грунту. При роботі екскаватор рухається вздовж траншеї, глибина траншеї регулюється кутом опускання робочого органу. Підйом і опускання робочого органу проводиться за допомогою одного гідроциліндра. Бульдозерний відвал приводиться в дію окремим гідроциліндром.

Замовити оренду екскаватора по всій території України, Львів, Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород та інших містах ви можете за телефонами вказаними в контактах.

Бруківка Тернопіль